Opis
Nova serija romobila COLT S5 dizajnirana je s nekim od poznatih Prodigy dijelova poznatih po svojoj kvaliteti, ali po povoljnoj cijeni.
Dostupno u 4 različite boje: crna, zelena, tirkizna i crvena.
Ova serija je prikladna za početnike i srednje napredne vozače spremne za poboljšanje svojih vještina u skateparku.
| Marka | BLUNT SCOOTERS |
|---|---|
| Ukupna visina | 84 cm |
| Boja | Plava |
| Oblik | Peg-cut |
| Materijal | Aluminij |
| Promjer kotača | 110 mm |
| Praksa | Park |
| Promjer ovratnika | 32,34 mm |
| Vrsta vilice | Bez navoja |
| Preporučena dob korisnika | 11/13 god, 11_13ANS |
| Kut glave cijevi | 83 ° |
| Jamstvo | 2 godine |
| Materijal upravljača | Chromoly čelik |
| Visina upravljača | 580 mm |
| Vanjski promjer upravljača | 31.8 mm |
| Vrsta kočnice | Flex fender |
| Montaža | Djelomična |
BLUNT Kos S7 