Opis
Fountain Complete Scooter najnoviji je model marke AZTEK. Ima platformu dimenzija 5,5″ x 21″ s potpuno ekstrudiranim upravljačem i čvrstim aluminijskim klinovima. Kompletiran s 3D kovanim aluminijskim vilicama, Apollo legiranim upravljačem i SCS kompresijom, ovaj romobil je prikladan za vozače svih uzrasta.
Tehničke specifikacije:
– Fountain platforma 5,5″ x 21 (127mm x 533mm).
– Aluminijski umetci za klinove.
– Apollo legirani upravljač 26″ x 22″.
– SCS kompresija.
– Kovane aluminijske vilice.
– Architect 2 kotači 110mm.
– Aztek Lite ručke.
| Marka | AZTEK |
|---|---|
| Ukupna visina | 89 cm |
| Boja | Crna |
| Oblik | Box-cut |
| Materijal | Aluminij |
| Promjer kotača | 110 mm |
| Praksa | Park |
| Promjer ovratnika | 32,34 mm |
| Vrsta vilice | Bez navoja |
| Preporučena dob korisnika | 13/12 god, 13_15ANS |
| Kut glave cijevi | 83 ° |
| Jamstvo | 2 godine |
| Materijal upravljača | Kromolijski čelik |
| Visina upravljača | 660 mm |
| Vanjski promjer upravljača | 34,9 mm |
| Vrsta kočnice | Flex fender |
| Montaža | Djelomična |
