Opis
Ovaj model je opremljen novim Architect 2 kotačima. Njegova mala težina od 2,8 kg omogućuje širok raspon pokreta i veliku stabilnost.
Tehničke karakteristike:
– Deck 4.8″ x 19.5″.
– Odyssey aluminijski volan 24″ x 22″.
– SCS kompresija.
– Circa 2 vilica.
– Architect 2 kotači 110mm.
– Aztek Lite gripovi.
– 2.8 Kilograma / 6.2 Pounds.
| Brand | AZTEK |
|---|---|
| Total Height | 85 cm |
| Boja | Plava |
| Oblik | Peg-cut |
| Materijal | Aluminij |
| Promjer kotača | 110 mm |
| Practice | Park |
| Collar Diameter | 32.34 mm |
| Vrsta vilice | Bez navoja |
| Recommended User Age | 13/12 yo, 13_15ANS |
| Headtube Angle | 83 ° |
| Warranty | 2 Y |
| Handlebar Material | Chromoly steel |
| Handlebar Height | 600 mm |
| Handlebar External Diameter | 34.9 mm |
| Vrsta kočnice | Flex fender |
| Montaža | Djelomična |
