Opis
Opremljen je novim Architect 2 XL kotačima (115 x 30 mm), 6″ x 22″ Siren deckom, 27″x 24″ chromoly upravljačem i vilicom bez navoja.
Tehničke značajke:
– Siren 6,0″ x 22″ (150 x 558 mm) deck.
– Chromoly 27″ x 24″ upravljač.
– SCS kompresija.
– Lagana vilica od kovanog aluminija.
– Architect 2 XL 115 x 30 mm kotači.
– Aztek Lite ručke.
| Marka | AZTEK |
|---|---|
| Ukupna visina | 94 cm |
| Boja | Siva |
| Oblik | Box-cut |
| Materijal | Aluminij |
| Promjer kotača | 115 mm |
| Praksa | Park |
| Promjer ovratnika | 32,34 mm |
| Vrsta vilice | Bez navoja |
| Preporučena dob korisnika | 15 godina +, 15ETPLUS |
| Kut glave cijevi | 83 ° |
| Jamstvo | 2 godine |
| Materijal upravljača | Chromoly čelik |
| Visina upravljača | 680 mm |
| Vanjski promjer upravljača | 34,9 mm |
| Vrsta kočnice | Flex fender |
| Montaža | Djelomična |
