Opis
| Marka | BLUNT SCOOTERS |
|---|---|
| Ukupna visina | 93 cm |
| Boja | Crna, Višebojna |
| Oblik | Box-cut |
| Materijal | Aluminij |
| Promjer kotača | 120 mm |
| Praksa | Park |
| Promjer ovratnika | 32,34 mm |
| Vrsta vilice | Bez navoja |
| Preporučena dob korisnika | 15 godina +, 15ETPLUS |
| Kut glave cijevi | 83 ° |
| Jamstvo | 2 godine |
| Materijal upravljača | Aluminij |
| Visina upravljača | 650 mm |
| Vanjski promjer upravljača | 34,9 mm |
| Vrsta kočnice | Flex fender |
| Montaža | Djelomična |















