Opis
Ovo je potpuno nova verzija kompletnog Architect skutera od AZTEK-a.
Architect Complete je potpuno novi model skutera za početnike iz AZTEK brenda. Ima platformu dimenzija 5,5″ x 21″.
Kromolij upravljač i vilica te kotači od 110 mm visokog povrata izdržat će sve zahtjeve. SCS kompresija drži sve čvrsto.
Tehničke značajke:
– Laka platforma dimenzija 5,5″ x 21 (127 mm x 533 mm)
– Čvrsti najlonski umetci za Dropout.
– Kromolij T-šipke 26″ x 22″.
– SCS kompresija.
– Lijevana kromirana vilica.
– Architect 2 kotači od 110 mm.
– Aztek Lite ručke.
| Brend | AZTEK |
|---|---|
| Ukupna visina | 88 cm |
| Boja | Crna |
| Oblik | Box-cut |
| Materijal | Aluminij |
| Promjer kotača | 110 mm |
| Praksa | Park |
| Promjer ovratnika | 32,34 mm |
| Vrsta vilice | Bez navoja |
| Preporučena dob korisnika | 13/12 god, 13_15ANS |
| Kut glave cijevi | 83 ° |
| Jamstvo | 2 godine |
| Materijal upravljača | Kromolij čelik |
| Visina upravljača | 660 mm |
| Vanjski promjer upravljača | 34,9 mm |
| Vrsta kočnice | Flex fender |
| Montaža | Djelomična |
BLUNT Kos S7 