Opis
Tehničke specifikacije:
– Širina daske: 120 mm / 4,75″
– Duljina daske: 480 mm / 19″
– COLT IHC vilica od čelika visoke čvrstoće
– 2 vijka Alu stezaljka: vijci 6 mm.
– Potpuno zatvorene integrirane slušalice.
– Kotači: Blunt S3 110 m x 24 mm 86A
– Ležajevi: ABEC 9
– Dvobojne TPR ručke: 160 mm
– Najlonski završetak šipke
– Težina: 3,6 kg / 7,9 funti
– Ukupna visina: 790 mm / 31,1″
– Ukupna duljina: 650 mm / 25,6″
| Marka | BLUNT SCOOTERS |
|---|---|
| Ukupna visina | 785 mm |
| Boja | Plava |
| Oblik | Peg-cut |
| Materijal | Aluminij |
| Promjer kotača | 110 mm |
| Namjena | Freestyle |
| Oblik upravljača | Y-Bar |
| Promjer obujmice | 6 mm |
| Vrsta vilice | Bez navoja |
| Preporučena dob korisnika | 5-7 godina |
| Kut glave cijevi | 82.5 ° |
| Jamstvo | 6 MJESECI |
| Materijal upravljača | Čelik |
| Visina upravljača | 550 mm |
| Vanjski promjer upravljača | 34.8 mm |
| Vrsta kočnice | Flex fender |
| Montaža | Djelomična |
ACTA F2 Stunt Scooter Blue 