Opis
| Težina: | 16,2 kg |
| Maks. težina vozača: | 126 kg |
| Doseg (optimalan): | 40 km |
| Maks. brzina: | 22 km/h |
| Pokazivači smjera na upravljaču: | Da |
| Vrsta baterije: | Litij-ionska baterija |
| Napon baterije: | 37 volti |
| Kapacitet baterije: | 9,5 Ah / 342 Wh |
| Vrijeme punjenja do 80%: | 2,5 sata |
| Vrijeme punjenja do 100%: | 6 sati |
| Vršna snaga motora: | 960 vata |
| Kontinuirana snaga motora: | 500 vata |
| Maksimalni nagib: | 19% |
| Vrsta gume: | bez zračnice, punjena zrakom |
| Veličina gume: | 10 inča |
| IP zaštitna klasa: | IP65 |
| Rasklopljen (DxŠxV): | 104 cm x 60 cm x 108 cm |
| Sklopljen (DxŠxV): | 104 cm x 15 cm x 54 cm |
| Prednja kočnica: | bubanj kočnica |
| Stražnja kočnica: | Rekuperacija |
| Kočiono svjetlo: | Da |
| Zaslon: | LED |
| Sigurnost: | Blokada motora |
| Razine vožnje: | Da |
| Preporuka za dob: | od 14 godina |
| Zamjenjiva baterija: | ne |
