Description
| Total height: | 64 – 91.5cm (25.2 – 36″) |
| Deck design: | Foldable |
| Wheel diameter: | 100mm |
| Max rider weight: | 100 kg |
| Weight: | 2780g |
| User level: | Beginner |
| Deck length: | 44cm (17.3″) |
| Deck width: | 9.0cm (3.54″) |
| Brake type: | Flex Fender |
| Assembly: | Partly assembled |
| Recommended from: | 5 years |
ACTA K2 Stunt Scooter Black 